Sprawdź nowości
Krapfenkoncentrat Vegan - Mieszanka do wegańskich pączków i drożdżówek
Przekonaj się, że tworzenie pysznych pączków i ciast drożdżowych bez użycia jaj, dzięki rozwiązaniom Puratos, może być proste, wygodne i szybkie.
Purafil Pomarańczowy- Nadzienie
Purafil Pomarańczowy to stabilne zapiekowo, gładkie nadzienie owocowe bez konserwantów, idealne do aplikacji z krótkim i długim terminem przydatności.
Purafil Wiśniowy - Nadzienie
Purafil Wiśniowy to stabilne zapiekowo, gładkie nadzienie owocowe bez konserwantów, idealne do aplikacji z krótkim i długim terminem przydatności.
Softgrain Kiełki Owsa
Softgrain Sprouted Oat to fermentowane kiełki owsa gotowane w zakwasie dają możliwość stworzenia różnego rodzaju pieczywa przy użyciu standardowego ciasta.

Co chcesz przygotować?

Odkryj produkty na podstawie wyrobów gotowych, które produkujesz.

Wybierz kategorię
Wybierz wyrób gotowy
Piekarnictwo

Piekarnictwo

Cukiernictwo

Cukiernictwo

Czekolada

Czekolada

Modne dzisiaj

Najnowsze trendy i nowości

Nasze najnowsze artykuły na temat trendów w branży, nasze promocje, nadchodzące wydarzenia... To wszystko i wiele więcej znajdziesz na naszej stronie z aktualnościami!

Zobacz wszystkie artykuły

Zakupy online

Mój Puratos to platforma do składania zamówień online, która oferuje inspirację, elastyczność i wygodę dla piekarzy i cukierników. Możesz zamówić swoje ulubione produkty Puratos w sklepie internetowym i wybrać, kiedy i gdzie chcesz je dostarczyć!