Nasz sposób działania

Magia Puratos

Gdziekolwiek się pojawiamy, jesteśmy blisko ludzi.

Wytrwale pracujemy nad tym, aby zrozumieć tradycje i obyczaje różnych krajów. Dzięki znajomości kultur w różnych zakątkach świata, możemy je docenić i dzielić się nabytymi doświadczeniami. Jesteśmy dzięki temu lepszymi partnerami dla naszych klientów.

Różnorodność jest naszą największą siłą: niezależnie od kraju, pracownicy Puratos wyznają te same wartości, dzięki czemu udało nam się stworzyć wspólny sposób działania – nazywamy go „Puratos Magic”. Ta wyjątkowa siła wiąże się z doświadczeniem, które mamy okazję zyskiwać działając wśród różnych kultur i współpracując z najlepszymi piekarzami, cukiernikami i wytwórcami czekolady na całym świecie.

Inspiracja i innowacje

Dla każdego naszego klienta pragniemy być źródłem inspiracji. Sądzimy, że konsumenci oczekują coraz wyższych standardów, zarówno w zakresie jakości, jak i konceptów produktowych. Współpracujemy więc z naszymi klientami, aby sprostać tym wyzwaniom. Nasze podejście opiera się na sześciu podstawowych wartościach Puratos.

Duch Zespołowy

Duch Zespołowy

Wzajemna współpraca jest niezwykle istotnym elementem naszego biznesu. Wyznajemy zasadę, iż całość to więcej niż suma poszczególnych części. Współpracując jesteśmy w stanie osiągnąć dużo więcej, a także czerpać większą przyjemność z wykonywanej pracy.

Pasja

Pasja

Z wielką pasją pomagamy klientom rozwijać ich biznes. Dostarczamy nowych pomysłów, tworzymy warunki pracy, które stymulują ludzi do rozwoju i nagradzamy ich entuzjazm obdarzając ich zaufaniem i wsparciem.

Etyka

Etyka

We wszystkich naszych działaniach i decyzjach zawsze kierujemy się etyką. Postępujemy zgodnie z profesjonalnymi standardami, dotrzymując zobowiązań oraz zapewniając całkowite bezpieczeństwo naszych produktów.

Odwaga

Odwaga

Pasja bez odwagi jest niczym. Chwytanie okazji wymaga pewnej dozy śmiałości – nigdy nie należy obawiać się podejmowania nowych wyzwań.

Jakość

Jakość

Codziennie troszczymy się o jakość naszych produktów. Naszą dewizą jest dążenie do doskonałości i ciągłe poszukiwanie nowych możliwości rozwoju.

Wizja

Wizja

Innowacja wymaga wizji. Budując w oparciu o doświadczenie, poszerzając horyzonty, pomagamy naszym klientom w przystosowywaniu się do nieustannie zmieniających się realiów.

Nasza organizacja

Dowiedz się więcej o Puratos - firmie, w której w centrum są nasi klienci.

Odkryj

Innowacja

Innowacja jest naszą największą wartością, co wyraża się w naszych produktach i rozwiązaniach.

Odkryj