Nasz sposób działania

W Puratos wierzymy, że żywność ma niezwykłą moc: może karmić, odżywiać, uzdrawiać, pocieszać i jednoczyć ludzi podczas celebrowania zarówno tych codziennych, jak i najważniejszych chwil w życiu. 

Naszą odpowiedzialność traktujemy jako zobowiązanie, dlatego aktywnie angażujemy się w tworzenie holistycznego modelu operacyjnego, opartego na zrównoważonym rozwoju, szacunku i równowadze. W tym celu wdrażamy plany osiągnięcia neutralności pod względem emisji CO2, odpowiedzialnego korzystania z wody i redukcji odpadów. 

Nasze surowce są pozyskiwane z szacunkiem dla środowiska, a naszym celem jest zapewnienie rolnikom stabilnych dochodów. Pracujemy w zgodzie ze społecznościami, których częścią jesteśmy i inwestujemy w zapewnienie możliwości rozwoju w naszych Szkołach Piekarstwa. Jesteśmy oddani naszym pracownikom i tworzymy otwarte środowisko pracy, które akceptuje różnorodność i promuje rozwój osobisty. 

Obejrzyj film

 

 

Nieustannie dążymy do zwiększania pozytywnego wpływu naszych działań poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań żywnościowych, które promują zdrowie i dobre samopoczucie.

Nasza misja

W Puratos pomagamy klientom odnosić sukcesy w ich działalności, przekształcając technologie i doświadczenia kultur żywieniowych z całego świata w nowe możliwości. Razem pracujemy dla poprawy jakości życia ludzi i ochrony planety.

 

NASZE WARTOŚCI

Wizja

Wizja

Nasza wizja definiuje naszą przyszłość. Przemyślana/Konsekwentna strategia i jasno określone cele pozwalają nam stawiać czoła przeszkodom i wyznaczać nowe, ambitne plany.

Odwaga

Odwaga

Jesteśmy pewni swoich celów i odważnie sięgamy po nowe rozwiązania, wprowadzamy innowacje i dążymy do ciągłego rozwoju. Odwaga pozwala nam na podejmowanie ryzyka w dążeniu do realizacji naszej wizji.

Pasja

Pasja

Pasja towarzyszy wszystkim naszym działaniom. Zaangażowanie w tworzenie chleba, wyrobów cukierniczych i czekolady, szacunek dla ludzi, kultury, klientów, społeczności oraz planety pozwalają nam myśleć długofalowo, a jednocześnie osiągać krótkoterminowe cele.

Współpraca

Współpraca

Nasze cele osiągamy dzięki współpracy, zaangażowaniu oraz połączeniu różnorodnych doświadczeń i wiedzy wszystkich zespołów.

Uczciwość

Uczciwość

Uczciwość to nasz kompas. Kierując się zasadami moralnymi i etycznymi, traktujemy ludzi z szacunkiem, a nasze wartości zawsze określają nasze działania. Mamy zerową tolerancję dla nieetycznych zachowań.

Jakość

Jakość

Jakość jest standardem, który określa wszystkie nasze działania. Ambicją Puratos jest dostarczanie produktów i usług spełniających najwyższe wymagania i stałe dążenie do podnoszenia jakości.

Nasza organizacja

Dowiedz się więcej o Puratos - firmie, w której w centrum są nasi klienci.

Odkryj