Nasza organizacja

Nasza organizacja

Historia firmy Puratos rozpoczęła się ponad sto lat temu, w 1919 roku. Początkowo rodzinne przedsiębiorstwo, prowadzone przez ojca i syna, rozwinęło się w odnoszącą sukcesy międzynarodową firmę. Obecnie Puratos oferuje klientom z branży piekarniczej, cukierniczej i wyrobów czekoladowych na całym świecie pełną gamę najnowocześniejszych usług i produktów.

W naszych działaniach od zawsze najważniejsi byli ludzie i ich potrzeby. Niezależnie od tego, czy współpracujemy z rzemieślnikami, firmami przemysłowymi i sprzedawcami detalicznymi, czy też przedsiębiorstwami gastronomicznymi, jesteśmy gotowi, aby wspólnie podejmować kolejne kroki w kierunku lepszego świata.

Dowiedz się więcej, jak możemy wspierać Twój biznes i jak dzięki wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań żywieniowych możemy wspólnie wpływać na poprawę zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi na całym świecie.

Kluczowe fakty i liczby:

-        9318 pracowników na całym świecie

-        1072 technologów i doradców ds. badań i rozwoju

-        93 ośrodki innowacji na całym świecie

-        65 zakładów produkcyjnych w 52 krajach

-        spółki zależne w 81 krajach

-        produkty dostępne w ponad 100 krajach

-        2,44% przychodów inwestowanych w badania i rozwój

Chefs' Corner Technical Advisor Ymke Buelens Cyril Herve HervÈ TA customers

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, prosimy o kontakt. Chętnie porozmawiamy o tym, jak możemy pomóc w rozwoju Państwa firmy. 

Wizja i Misja

Naszą wizją i misją jest koncentrowanie się na spełnianiu najwyższych standardów i pomaganiu naszym klientom odnosić jeszcze większe sukcesy.

Czytaj dalej

O Puratos

Nasz sposób działania

W Puratos pomagamy klientom odnosić jeszcze większe sukcesy w ich biznesie, przekształcając technologie i doświadczenia z kultur żywieniowych na całym świecie w nowe możliwości. Razem poprawiamy jakość życia ludzi i chronimy planetę.

Czytaj dalej

O Puratos