Piekarnie Rzmieślinicze

Niezbędne składniki dla każdego piekarza  od polepszaczy chleba po glazury

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy nowym piekarzem w mieście, posiadanie odpowiednich składników i materiałów jest niezbędne do rozwoju firmy. Wykorzystaj w pełni swój czas, dzięki naszym wysokiej jakości składnikom. Osiągnij doskonałe rezultaty za każdym razem, niezależnie od tego, czy przygotowujesz porcję kremowego nadzienia, czy pieczesz najbardziej aromatyczny i chrupiący chleb. Twoje upieczone smakołyki zachwycą i zaimponują Twoim klientom za każdym razem!

Od ciasta do większej sprzedaży: niezbędne składniki dla każdego piekarza
Softgrain 5 CL
Gotowe do użycia ziarna zbóż i nasion, moczone i gotowane w zakwasie.
S500 CL - Polepszacz piekarniczy
Polepszacz nadaje się do użycia w piekarniach rzemieślniczych oraz przemysłowych. Użycie tego produktu zapewnia "czystą etykietę" gotowego wyrobu.
O-Tentic Origin
O-TENTIC to innowacyjny komponent piekarniczy. Unikalna kompozycja produktu pozwala konsumentom delektować się smakiem pieczywa wyrabianego na naturalnych zakwasach poddanych długotrwałej fermentacji. Daje oryginalny aromat pieczywa poprzez naturalną fermentację.
O-Tentic Durum
O-TENTIC to innowacyjny komponent piekarniczy. Unikalna kompozycja produktu pozwala konsumentom delektować się smakiem pieczywa wyrabianego na naturalnych zakwasach poddanych długotrwałej fermentacji. Zapewnia smak typowego pieczywa włoskiego.
Sapore Traviata
Suszony zakwas żytni. Posiada owocowy profil smakowy.
Sapore Rigoletto
Pszenny zakwas w proszku przeznaczony do chlebów pszennych. Posiada prażony profil smakowy (świeżo wypieczonego chleba!).
Sapore Oberto
Żytni zakwas w proszku przeznaczony do pieczywa pełnoziarnistego, graham i chlebów inspirowanych tradycją wypiekania chlebów litewskich.
Sapore Carmen
Płynny nieaktywny zakwas przeznaczony do słodkich wyrobów półcukierniczych. Posiada owocowo-maślany profil smakowy.
Brandbrot
Pieczywo żytnio-pszenne. Pozwala na produkcję pieczywa bez konieczności wstępnego zaparzania. Delikatny miękisz o subtelnym aromacie słodowym, długą świeżością.
Easy Brioche & Berliner
Easy Brioche & Berliner do wyrobu drożdżówek, pączków i ciasta drożdżowego.
Cereal Top
Mieszanka piekarnicza do wyrobu drobnego pieczywa oraz chlebów gatunkowych o charakterze ziarnistym.
Mieszanka piekarnicza do bajgla - Easy Bagel
Wysokiej jakości, zintegrowana mieszanka do produkcji bajgli. Daje dużą stabilność i elastyczność ciasta podczas procesu produkcji, co pozwala na uzyskanie charakterystycznego kształtu bajgla po wypieku.
Sproutgrain Rye - kiełki żyta w zakwasie
Gotowe do użycia fermentowane kiełkujące ziarno żyta z czystą etykietą bez konserwantów.
Softgrain Spelt CL
Gotowe do użycia ziarna orkiszu, moczne i gotowane w naturalnym zakwasie. Zakwas sprawia, że ziarna podczas wypieku pozostają miękkie.
Softgrain 5 CL
Gotowe do użycia ziarna zbóż i nasion, moczone i gotowane w zakwasie.

Przyszłość chleba leży w jego przeszłości

Dołącz do tradycji i stwórz swoją przyszłość

Misja Puratos Future of Bread polega na umożliwieniu naszym klientom piekarni przyłączenia się do tradycji i stworzenia swojej przyszłości dzięki własnemu, sygnowanemu autentycznemu chlebowi

Zainspiruj się naszymi recepturami

ZAMÓW SWOJE ULUBIONE PRODUKTY PIEKARNICZE ONLINE

Odblokuj zalety My Puratos! Załóż konto już dziś i uzyskaj dostęp do naszego ekskluzywnego sklepu internetowego, wypełnionego najlepszymi rozwiązaniami piekarniczymi, cukierniczymi i czekoladowymi. Dzięki kontu będziesz cieszyć się łatwym zamawianiem, uzyskasz pełny dostęp do cen i zapasów oraz będziesz pierwszym, który dowie się o nowych produktach i promocjach.

Zadowolony klient

Swojska Piekarnia

"Od lat używam różnych materiałów do pieczenia i mogę szczerze powiedzieć, że są jednymi z najlepszych. Szczególnie Sunset Glaze jest dla mnie przełomem. Odkąd zastąpiłem nim jajka, zauważyłem wpływ na moje koszty. Mój przedstawiciel handlowy jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na pytania i udzielić mi osobistej porady. "