Hotele, restauracje i kawiarnie

Wznieś swój biznes na wyższy poziom dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom spożywczym zapewniającym wyjątkowe rezultaty

Przyciągnij więcej klientów i rozwiń swój biznes Horeca dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie żywności. Oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości rozwiązań spożywczych zaprojektowanych tak, aby sprostać wyjątkowym potrzebom Twojej firmy gastronomicznej. Od oszczędności czasu po unikalne profile smakowe - znajdź produkt, który odpowiada Twoim potrzebom. Przenieś swój biznes na wyższy poziom i odkryj moc naszych rozwiązań spożywczych już dziś.

Zachwyć swoich klientów naszymi wyjątkowymi rozwiązaniami gastronomicznymi
Ambiante
Roślinny krem do ubijania o wyjątkowej wydajności, doskonały do dekorowania i tynkowania ciast i tortów
Tegral Satin Cream Cake z Belgijską Czekoladą
Mieszanka cukiernicza z zawartością 15% prawdziwej belgijskiej czekolady.
Tegral Kruche
Mieszanka cukiernicza do wyrobu tart, serników, jabłeczników i innych ciast. Idealna jako spód ciasta.
Tegral Brownie
Mieszanka cukiernicza do produkcji brownie. Klasyczne amerykańskie ciasto. Po wypieku chrupiące z wierzchu, w środku głęboki czekoladowy smak, wilgotne i kremowe ciasto.
O-Tentic Origin
O-TENTIC to innowacyjny komponent piekarniczy. Unikalna kompozycja produktu pozwala konsumentom delektować się smakiem pieczywa wyrabianego na naturalnych zakwasach poddanych długotrwałej fermentacji. Daje oryginalny aromat pieczywa poprzez naturalną fermentację.
O-Tentic Durum
O-TENTIC to innowacyjny komponent piekarniczy. Unikalna kompozycja produktu pozwala konsumentom delektować się smakiem pieczywa wyrabianego na naturalnych zakwasach poddanych długotrwałej fermentacji. Zapewnia smak typowego pieczywa włoskiego.
Odkryj nasze rozwiązania

ZAMÓW SWOJE PRODUKTY ONLINE

Odblokuj korzyści płynące z My Puratos ! Załóż konto już dziś i uzyskaj dostęp do naszego sklepu internetowego, wypełnionego najlepszymi rozwiązaniami piekarniczymi, cukierniczymi i czekoladowymi. Posiadając konto, będziesz cieszyć się łatwym zamawianiem, uzyskasz pełny dostęp do cen i stanów magazynowych oraz jako pierwszy dowiesz się o nowych produktach i promocjach.. 

Zadowolony klient

"Niezależnie od tego, czy potrzebuję pomocy w wymyśleniu nowych pomysłów na menu, czy po prostu potrzebuję niezawodnego dostawcy, Puratos zawsze wychodzi poza to. Gorąco polecam je każdej firmie horeca, która chce przenieść swoją ofertę na wyższy poziom."

Nasi eksperci chętnie wymieniają się pomysłami, doświadczeniami i rozwiązaniami