Kompleksowe rozwiązania do tworzenia pączków.

7 sty 2024

Innowacje i różnorodność
Mieszanki piekarnicze
Mieszanki cukiernicze

Pączki – słodka rozkosz w każdym kęsie! Delikatne ciasto, oblane lukrem, wypełnione pysznymi nadzieniami. To nie tylko tradycyjne polskie przekąski, lecz również rozkosz dla podniebienia. Każdy kęs to prawdziwa uczta smaku i aromatu. Pączki to więcej niż deser – to kawałek radości w każdym kęsie !

 

 

Aby stworzyć pyszne pączki, potrzebujesz wysokiej jakości składników oto kilka produktów, które pomogą Ci stworzyć wyjątkowe pączki:

Z nową mieszanką piekarniczą Easy Brioch & Berliner stworzysz pączki o wydłużonej świeżości, które przypominają domowego pączka.

Środek pączków wypełnij nadzieniami Puratos od owocowych po kremowe np. Topfil Śliwka 60%  nadzienie owocowe lub Cremfil Classic Coconut o smaku kokosa. 

Nie zapomnij o apetycznej dekoracji. Sprawdź szeroki wybór polew Puratos Carat Coverflex Carmel czy Carat Coverflex Magenta masz nieograniczone możliwości dekoracyjne.

 

Skontaktuj się z nami aby otrzymać próbkę i umówić się na pokaz technologiczny. 

 

 

 

Sprzedaż pączka premium to idealny sposób na odświeżenie tradycyjnej półki produktów półcukierniczych i wyróżnienie się na rynku.

  • Easy Brioche & Berliner - mieszanka piekarnicza do produkcji pączków. Expert ciasta drożdżowego! Koncentrat 25% do wyrobu drożdżówek, pączków i ciasta drożdżowego. Do prowadzenia metodą jednofazową.
  • Krapfenkonzentrat Premium  - mieszanka piekarnicza do produkcji pączków premium o smaku i teksturze charakterystycznej dla domowego pączka. Wyjątkowo długotrwała świeżość umożliwia jeszcze lepsze planowanie produkcji i sprzedaż świeżego pączka do końca dnia.
  • Deli Mascarpone - Jedwabiście kremowe nadzienie na bazie serka mascarpone
  • Topfil Czerwona Porzeczka -  stabilne nadzienie owocowe z widocznymi kawałkami owoców o głębokim smaku. W połączeniu z Deli Mascarpone  tworzy idealny duet.