Usługi gastronomiczne

Chcemy, abyś odniósł sukces

W Puratos wspieramy Cię w odnoszącym sukcesy biznesie gastronomicznym. Nasze zintegrowane usługi pozwalają na wytwarzanie zdrowych i zrównoważonych wypieków, wyrobów cukierniczych i czekoladowych wyrobów gotowych. Ekspercka wiedza i spostrzeżenia Puratos na temat zdrowia i dobrego samopoczucia zagwarantują, że Twoje produkty są wartościowe pod względem odżywczym. Oprócz tworzenia receptur udzielamy również porad w zakresie ekonomicznej efektywności operacyjnej.

JAK MOŻEMY POMÓC ?

Zdrowie i dobre samopoczucie

Zdrowie i dobre samopoczucie

Jedzenie ma niezwykłą moc w naszym życiu: moc odżywiania, pocieszania, a nawet wyjątkową moc uzdrawiania. Innowacje w dziedzinie żywności to energia dobra. Dlatego nieustannie dążymy do zwiększenia naszego pozytywnego wpływu, tworząc innowacyjne rozwiązania żywieniowe, które promują zdrowie i dobre samopoczucie oraz stale rozwijają firmy, klientów, ludzi i planetę.

Zrównoważony proces pozyskiwania kakao

Zrównoważony proces pozyskiwania kakao

W Puratos jesteśmy zaangażowani w zrównoważoną przyszłość czekolady. To, co wyróżnia nasz program zrównoważonego pozyskiwania kakao, to fakt, że koncentrujemy się głównie na smaku i tworzeniu wartości dla wszystkich, od rolników po klientów, poprzez poprawę smaku. Dowodem na słuszność programu jest degustacja i poprawa jakości życia rolników uprawiających kakao.

Obniż koszty dzięki innowacyjnym rozwiązaniom

Obniż koszty dzięki innowacyjnym rozwiązaniom

Dokładamy wszelkich starań, aby pomagać naszym klientom w ograniczaniu kosztów; Niezależnie od tego, czy szukasz alternatywnych, tańszych składników, ogólnych porad dotyczących obniżania innych kosztów biznesowych, czy też informowania klientów o podwyżkach cen, aby zapewnić pełną przejrzystość w tym czasie, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Znamy Twojego klienta

Stale śledzimy lokalne i globalne zachowania, postawy i wybory konsumentów, co dostarcza nam cennych, dogłębnych informacji o konsumentach. Odkryj tutaj najnowsze spostrzeżenia i trendy w swojej domenie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz dowiedzieć się więcej o Puratos? Nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie spotkamy się z Tobą i wysłuchamy Twoich potrzeb bez żadnych zobowiązań.

Nasi eksperci chętnie wymieniają się pomysłami, doświadczeniami i rozwiązaniami!