Sieć piekarni

Autentyczność i kunszt

Przekształć swoją piekarnię dzięki najnowszym innowacjom w dziedzinie pieczenia, cukiernictwa i czekolady, opracowanym przez ekspertów z branży. Nasze rozwiązania produktowe pozwalają zaoferować klientom zdrowszy, lokalny i/lub bardziej zrównoważony asortyment produktów bez kompromisów w zakresie smaku i autentyczności. Ponadto możemy również pomóc Ci rozwinąć Twoją firmę, tworząc najlepsze doświadczenia zakupowe dla Twoich klientów i zapewniając porady dotyczące zarządzania kategorią.

Jak możemy pomóc?

Polepszacze do chleba

Polepszacze do chleba

Polepszacze do chleba zapewniają spokój ducha. Pomagają kontrolować wszystkie niepewności w procesie produkcji chleba, takie jak wahania temperatury, wilgotności, mąki i pracy. W ten sposób pozwalają zapewnić spójne wyniki premium przy każdej upieczonej partii.

Przegląd asortymentu produktów

Przegląd asortymentu produktów

Niezależnie od tego, czy chcesz pozyskać nowych klientów, czy zwiększyć rentowność, nasi eksperci są w zasięgu telefonu. Doradzimy Ci najlepszy asortyment produktów i wskazówki dotyczące merchandisingu dla Twojej firmy w zależności od Twojej lokalizacji, grupy docelowej i koncepcji.

Czystsza etykieta

Czystsza etykieta

Coraz więcej konsumentów chce ograniczyć składniki postrzegane jako niepożądane, takie jak dodatki, sztuczne barwniki i aromaty. Puratos oferuje czyste i czystsze alternatywy etykiet, co pozwala na krótszą, bardziej przejrzystą i czystszą listę składników gotowych produktów.

Odkryj nowe produkty i technologie

Odkryj nowe produkty i technologie

Chcesz odkryć nowe produkty lub zobaczyć nowe metody w akcji? Z dumą powitamy Państwa w jednym z naszych Centrów Innowacji. Nasz globalny zespół kierowników ds. badań i rozwoju oraz doradców technicznych pomoże Ci spojrzeć świeżym okiem na każdy aspekt Twojej działalności!

Zamów teraz 24/7

Zamów teraz 24/7

Czas jest cenny. Zaoszczędź swoje, zamawiając składniki za pośrednictwem platformy MyPuratos, gdzie możesz łatwo zamówić wybrane produkty i dostarczyć je do jednej ze swoich lokalizacji. Wejdź na stronę swojego kraju i zarejestruj się już teraz!

Produkty

Wyszukiwarka produktów

Śmietana roślinna superstabilna do dekoracji, umożwia tworzenie tworzenie dekoracji (kwiatów, pasków itp.).

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Chcesz dowiedzieć się więcej o Puratos? Nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie spotkamy się z Tobą i wysłuchamy Twoich życzeń i potrzeb bez żadnych zobowiązań.

Nasi eksperci chętnie wymieniają się pomysłami, doświadczeniami i rozwiązaniami!