Handel detaliczny

Wspieraj swój sukces

W Puratos wspieramy Cię w aktywnym rozwoju Twojej firmy i osiąganiu sukcesów w tym, co robisz. Oznacza to, że nie tylko dostarczamy zdrowe i zrównoważone składniki, ale także oferujemy wsparcie w zarządzaniu, którego potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele. Puratos może również współpracować z Tobą w celu zwiększenia wydajności Twojego procesu produkcyjnego lub pomóc w koordynacji partnerów produkcyjnych.

Doradztwo w zakresie zarządzania kategorią

Doradztwo w zakresie zarządzania kategorią

Stwórz autentyczną atmosferę piekarni, której szukają kupujący. Oferujemy doradztwo, aby zapewnić najlepszą gamę produktów z innowacyjnymi rozwiązaniami i merchandisingiem, aby przyciągnąć kupujących. Ponadto wspieramy Cię doradztwem w zakresie przepisów i etykietowania.

Innowacyjna współpraca

Innowacyjna współpraca

Nasz zespół ekspertów jest do Twojej dyspozycji, aby współpracować z Tobą przy nowych przedsięwzięciach piekarniczych lub cukierniczych. Chętnie podejmiemy współpracę i rozwiniemy Twój biznes!

Zdrowsze i bardziej zrównoważone

Zdrowsze i bardziej zrównoważone

Na dzisiejszym rynku konsumenci poszukują zdrowszych i bardziej zrównoważonych produktów. Nasi eksperci pomogą Ci określić wartość odżywczą gotowych produktów, a nasze narzędzie do oceny cyklu życia (LCA) pomoże Ci przyspieszyć realizację celów w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Znamy Twojego klienta

Stale śledzimy lokalne i globalne zachowania, postawy i wybory konsumentów, co dostarcza nam cennych, dogłębnych informacji o konsumentach. Odkryj tutaj najnowsze spostrzeżenia i trendy w swojej domenie.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Chcesz dowiedzieć się więcej o Puratos? Nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie spotkamy się z Tobą i wysłuchamy Twoich życzeń i potrzeb bez żadnych zobowiązań.

Nasi eksperci chętnie wymieniają się pomysłami, doświadczeniami i rozwiązaniami!