Zaoferuj swoim klientom świeżo upieczone bajgle w mgnieniu oka

Jako właściciel Bajgli jesteś dumny ze swojego rzemiosła i chcesz oferować swoim klientom tylko to, co najlepsze. Dlatego jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię najlepszymi składnikami i wsparciem ekspertów. Dzięki naszej szerokiej gamie wysokiej jakości składników, narzędzi i wiedzy na temat pieczenia możesz mieć pewność, że Twoje bajgle będą za każdym razem świeże, pyszne i upieczone do perfekcji. Stwórzmy niezapomniane wrażenia z bajgla dla Twoich klientów, po które będą wracać!

Zmień swoje bajgle ze zwykłych na niezwykłe
Mieszanka piekarnicza do bajgla - Easy Bagel
Wysokiej jakości, zintegrowana mieszanka do produkcji bajgli. Daje dużą stabilność i elastyczność ciasta podczas procesu produkcji, co pozwala na uzyskanie charakterystycznego kształtu bajgla po wypieku.
Sunset Glaze CN
Glazura do nanoszenia na wyroby piekarnicze i półcukiernicze.

Amerykański styl

new york bajgiel

Odkryj recepture

Pełen Ziaren

NIETUZINKOWE

Odkryj receptury

Najwyższa wygoda

EASY BAGEL

Wyjątkowy smak bajgli podkreśla zakwas dodany do ciasta, który można uzupełnić przez dodanie kiełków żyta, ziaren zbóż... lub wzbogacić różnorodnymi posypkami. Zastosowanie mieszanki daje dużą stabilność i elastyczność ciasta podczas procesu produkcji, co pozwala na uzyskanie charakterystycznego kształtu bajgla po wypieku

ZAMÓW SWOJE ULUBIONE PRODUKTY BAJGLOWE ONLINE

Odblokuj korzyści płynące z My Puratos ! Załóż konto już dziś i uzyskaj dostęp do naszego ekskluzywnego sklepu internetowego, wypełnionego najlepszymi rozwiązaniami piekarniczymi, cukierniczymi i czekoladowymi. Posiadając konto, będziesz cieszyć się łatwym zamawianiem, uzyskasz pełny dostęp do cen i zapasów oraz będziesz pierwszym, który dowie się o nowych produktach i promocjach. 

Zadowolony klient

"Jako mały sklep z bajglami szukaliśmy niezawodnego partnera, który pomoże nam podnieść naszą ofertę i wyróżnić się na tle konkurencji. Nasi klienci zauważyli różnicę w smaku i konsystencji naszych bajgli i od tego czasu otrzymaliśmy niezliczone komplementy. Zespół Puratos jest zawsze dostępny, aby zapewnić nowe pomysły i wsparcie."

Nasi eksperci chętnie wymieniają się pomysłami, doświadczeniami i rozwiązaniami