Sprawdzone i kompleksowe rozwiązania do tworzenia pączków

1 lis 2021

Innowacje i różnorodność
Pączek Berliner
Mieszanki piekarnicze
Mieszanki cukiernicze

Polacy uwielbiają zajadać się pączkami cały rok, jednak szczególnie w Tłusty Czwartek. Dzięki sprawdzonym i kompleksowym rozwiązaniom Puratos przygotujesz najlepsze pączki, które pokochają Twoi klienci.

 

Z nową mieszanką piekarniczą Krapfenkonzentrat Premium stworzysz pączki premium o wydłużonej świeżości, które przypominają domowego pączka.

Środek pączków wypełnij nadzieniami Puratos, np. Cremfil Salted Caramel o smaku słonego karmelu lub Cremfil Classic Coconut o smaku kokosa. 

Nie zapomnij o apetycznej dekoracji. Z polewami Puratos w 3 kolorach (ciemna, biała i różowa) masz nieograniczone możliwości dekoracyjne.

Pobierz katalog Pączkarnia Puratos z pysznymi pączkowymi recepturami i zaskocz swoich klientów nowymi smakami już dziś!

Skontaktuj się z nami i zamów pokaz technologiczny.

 

Dopasujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb

  • Krapfenkonzentrat Premium - mieszanka piekarnicza do produkcji pączków premium o smaku i teksturze charakterystycznej dla domowego pączka. Wyjątkowo długotrwała świeżość umożliwia jeszcze lepsze planowanie produkcji i sprzedaż świeżego pączka do końca dnia.
  • Krapfenkonzentrat Extra - mieszanka piekarnicza do produkcji pączków charakteryzująca się największą wszechstronnością i niezawodnością w każdych warunkach. Dzięki niej przygotujesz nie tylko wyśmienitego pączka o dużej objętości, ale również inne ciasta drożdżowe, takie jak drożdżówkę, placek z owocami, chałkę czy stykańca.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać próbkę i umówić się na pokaz technologiczny. 

Sprzedaż pączka premium to idealny sposób na odświeżenie tradycyjnej półki produktów półcukierniczych i wyróżnienie się na rynku.