Okazje

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak możesz zaoszczędzić na zakupach, jednocześnie pomagając ograniczyć marnowanie żywności?

Jeśli tak, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Nasza firma organizuje wyjątkową wyprzedaż produktów z krótkim terminem przydatności, które są w doskonałej kondycji i dostępne po obniżonych cenach. To doskonała okazja, aby zdobyć wysokiej jakości produkty spożywcze i  oszczędzać jednocześnie pieniądze.

Odkryj okazje i oszczędzaj
Tegral Blondie
Mieszanka cukiernicza do produkcji pysznego ciasta blondie, które zachwyca nie tylko smakiem, ale również ciągnącą się teksturą.
Tegral Satin Moist Cake Dark
Mieszanka cukiernicza do ciasta biszkoptowo-tłuszczowego na bazie kakao. Doskonała baza do wyjątkowych ciast na różne okazje.
Tegral Satin Cream Cake Toffi
SATIN Cream Cake o smaku toffi to wszechstronna mieszanka cukiernicza o wielu zastosowaniach. Może być stosowana do wypieku wielu rodzajów ciast – od mniej skomplikowanych, po najbardziej wyszukane desery.
Tegral Kruche
Mieszanka cukiernicza do wyrobu tart, serników, jabłeczników i innych ciast. Idealna jako spód ciasta.
Magnifier Dark
Gotowa do użycia glazura do pokrywania galanterii cukierniczej. Do nanoszenia na powierzchnie poziome, pionowe oraz kuliste. Tworzy cienką warstwę na gotowym wyrobie, nadaje mu połysk.
Deli Choco
Gotowe do użycia nadzienia kremowe na bazie mleka do ciast deserowych. Do stosowania zarówno w aplikacjach zamkniętych, jak i otwartych.

Przejdź na stronę i sprawdź aktualne wyprzedaże