ZAIMPONUJ SWOIM KLIENTOM DOSKONAŁĄ BAZĄ DO PRZEPISÓW NA PIZZĘ

Zapewnij swoim klientom najlepsze wrażenia, za każdym razem z pysznym, najwyższej jakości ciastem do pizzy. Chrupiąca skórka i rzemieślniczy wygląd spowodują niezapomniane wrażenie dla ust i oczu Twoich klientów. Poznaj naszą ofertę składników, aby ulepszyć swoje przepisy na pizzę i sprawić, że Twoi klienci nie będą mogli zapomnieć wybornego smaku!

Składniki na najlepszy przepis na pizzę
Sapore Traviata
Suszony zakwas żytni. Posiada owocowy profil smakowy.
Pizzakonzentrat palmfrei
Do produkcji pieczywa włoskiego. Przyprawy nadają pieczywu śródziemnomorskiego smaku i zapachu. Nadaje się do mrożenia i półzapieku.
O-Tentic Origin
O-TENTIC to innowacyjny komponent piekarniczy. Unikalna kompozycja produktu pozwala konsumentom delektować się smakiem pieczywa wyrabianego na naturalnych zakwasach poddanych długotrwałej fermentacji. Daje oryginalny aromat pieczywa poprzez naturalną fermentację.
O-Tentic Durum
O-TENTIC to innowacyjny komponent piekarniczy. Unikalna kompozycja produktu pozwala konsumentom delektować się smakiem pieczywa wyrabianego na naturalnych zakwasach poddanych długotrwałej fermentacji. Zapewnia smak typowego pieczywa włoskiego.
Sauce Tomate Aromatisée
Sauce à base de tomate agrémentée d’aromates pour la préparation de pizza.
Bella Toma
Sos pomidorowy z warzywami

Rzemieślniczy dotyk

Pizza na zakwasie

Odkryj receptury

Włoskie pieczywo

Focaccia

Odkryj receptury

ZAMÓW SKŁADNIKI DO PIZZY ONLINE

Odblokuj korzyści płynące z My Puratos! Załóż konto już dziś i uzyskaj dostęp do naszego sklepu internetowego, wypełnionego najlepszymi rozwiązaniami piekarniczymi, cukierniczymi i czekoladowymi. Posiadając konto, będziesz cieszyć się łatwym zamawianiem, uzyskasz pełny dostęp do cen i zapasów oraz będziesz pierwszym, który dowie się o nowych produktach i promocja. 

Zadowolony klient

Pizze La Giovanni

"Jestem właścicielem pizzy od ponad 10 lat i nigdy nie znalazłem firmy, która rozumie moje potrzeby tak, jak robi to mój przedstawiciel handlowy. Dzięki O'tentic stworzyłam swój autorski przepis na ciasto z fachową pomocą Puratos. Klienci pragną smaku mojej pizzy.."

Nasi eksperci chętnie podzielą się pomysłam i doświadczeniami