Pączkarnia

Czerp radość z pysznych, świeżo upieczonych pączków.

Znajdź wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć wymarzone pączki. Z nami stworzysz puszyste pączki z kuszącymi nadzieniami, każdy kęs będzie rozkoszą. Dzięki naszym najlepszym składnikom i poradom ekspertów stworzysz różnorodną ofertę. Dołącz do nas i spraw, aby Twoja Pączkarnia zachęcała do odkrywania smaków nie tylko łasuchów.

Zaskocz swoich klientów unikalnymi składnikami pączków
Topfil Śliwka 60%
Gotowe do użycia nadzienie do aplikacji półotwartych z kawałkami owoców. Nadaje się również do stosowania w aplikacjach deserowych i do dekoracji gotowych wypieków.
Vivafil X-tend Apricot
Vivafil to nadzienie morelowe, które spełniają oczekiwania w najbardziej wymagająycych aplikacjach. Dzięki niskiej aktywności wody nadają się głównie do produktów z długim terminem przydatności.
Purafil Pomarańczowy- Nadzienie
Purafil Pomarańczowy to stabilne zapiekowo, gładkie nadzienie owocowe bez konserwantów, idealne do aplikacji z krótkim i długim terminem przydatności.
Cremfil Silk 2.0 Vanilla
Gotowe do użycia, odporne na zapiekanie i zamrażanie nadzienie kremowe. Charakteryzuje się apetycznym kolorem oraz delikatnym smakiem i konsystencją.
Deli Dulce de Leche - Nadzienie karmelizowane
Nadzienie karmelowe z nutą toffi powstałe w wyniku naturalnego procesu karmelizacji. O kremowej konsystencji gotowe do użycia.
Easy Brioche & Berliner
Easy Brioche & Berliner do wyrobu drożdżówek, pączków i ciasta drożdżowego.
Krapfenkonzentrat Premium - Mieszanka do drożdżówek i pączków
Mieszanka do produkcji pączków premium i ciast drożdżowych
Carat Coverflex o smaku karmelowym
Elastyczna polewa cukiernicza na bazie tłuszczu o karmelowym smaku i o ciepłym bursztynowym kolorze, idealne do stosowania jako dekoracja cukiernicza.
Carat Coverflex Yellow
Elastyczna tłuszczowa polewa cukiernicza o smaku soczystej cytryny oraz wyjątkowym ciepłym żółtym kolorze, idealne do stosowania jako dekoracja cukiernicza.!
Carat Coverflex Green
Elastyczna tłuszczowa polewa cukiernicza o pistacjowym smaku, z delikatną  nutą migdału  i o wyjątkowym ciepłym zielonym kolorze, idealne do stosowania jako dekoracja cukiernicza.
Carat Coverflex Magenta
Elastyczna tłuszczowa polewa cukiernicza o malinowym smaku, z delikatną  nutą słodyczy  i o wyjątkowym kolorze magenta, idealne do stosowania jako dekoracja cukiernicza.
Cukier nietopliwy S40
Cukier nietopliwy doskonały do pączków oraz innych wypieków.
Carat Coverlux Dark - Polewa Ciemna
Wysokiej jakości ciemna twarda polewa o wszechstronnym zastosowaniu.
Odśwież menu pączków
Pączek Dulce de Leche
Pączek Premium o domowym charakterze.
Pączek Kokosowy Raj
Rozpływający się w ustach pączek z nadzieniem i smaku kokosowym z wiórkami kokosa.
Pączek Precel
Pyszny pączek w kształcie precla.

Zaoszczędź czas

Kompletna mieszanka do pączków

Kompletna mieszanka, aby doświadczyć najwyższej wygody! Dodawaj tylko drożdże i wodę i podawaj pączki z krótkim kęsem i wilgotnym miękiszem. Użycie kompletnej mieszanki może zaoszczędzić do 10% - 20% kosztów przepisu. Nadaje się do wielu zastosowań, takich jak berlińczycy, frytki z pączków, pączki pops i wiele innych

Zamów składniki pączków online

Odblokuj korzyści płynące z My Puratos ! Załóż konto już dziś i uzyskaj dostęp do naszego sklepu internetowego, wypełnionego najlepszymi rozwiązaniami piekarniczymi, cukierniczymi i czekoladowymi. Posiadając konto, będziesz cieszyć się łatwym zamawianiem, uzyskasz pełny dostęp do cen i stanów magazynowych oraz jako pierwszy dowiesz się o nowych produktach i promocjach. . 

Nasi eksperci chętnie wymieniają się pomysłami, doświadczeniami i rozwiązaniami