HISTORIE WOKÓŁ DROŻDŻÓWKI

6 gru 2022

Wiedza o konsumentach
Produkty

Klasyczna Drożdżówki 

W Polsce słodkie drożdżowe przekąski od dawna cieszą się popularnością. Ze względu na wielkość porcjii wygodę jedzenia świetnie sprawdzają się jako drugie śniadanie do szkoły lub pracy. Równie pysznie smakują na deser w połączeniu z filiżanką kawy.

Wykonując drożdżówkę na bazie naszych sprawdzonych rozwiązań Krapfenkonzentrat, będziesz blisko klasycznej receptury, przy okazji zapewniając sobie stałą jakość, wygodę i spokój podczas przygotowań.

Kreatywna Drożdżówki 

Drożdżówka w nietypowym i zaskakującym kształcie? Ten nowy wynalazek opowiada historię bez słów! Ale nie poprzestawaj na tym: wyrażaj siebie za pomocą wyobraźni. Obudź zmysły swoich klientów. Zaoferuj nowe połączenie smakowe, niestosowane dotychczas w standardowych wersjach drożdżówki.

 Połącz Vivafil Passionfruit (marakuja) z musem jabłkowym i dodaj kawałki czekolady, dzięki czemu wynik będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Możesz również zabrać klientów w podróż smakową na drugi koniec świata i zamienić polską drożdżówkę w meksykańskie conchas, z Purafil CL lub Deli Dulce de Leche. Baw się smakiem!

Zdrowsza Drożdżówki 

Zapewnij lepszy profil odżywczy drożdżówki, zachowując jednocześnie esencję oryginalnej receptury. Pozwól swoim klientom cieszyć się idealną równowagą między kwasowością, goryczą i słodyczą, zapewniając orzeźwiające i intensywne wrażenia w każdym kęsie.

Rozważ dodanie większej ilości wiśni lub czarnej porzeczki do swoich drożdżówek dzięki nadzieniom Topfil. Możesz również poprawić wartości odżywcze zmniejszając ilość tłuszczu stosując Intens Puraslim CL.

Lepsza dla planety Drożdżówki 

Odkryj drożdżówkę na nowo w wersji wegańskiej. Dbając o zrównoważony rozwóji zmniejszenie negatywnego wpływu naplanetę stworzyliśmy Krapfenkoznentrat Vegan, który smakuje tak dobrze, jak klasyczny odpowiednik. Dodaj w 100% roślinne nadzienie Topfil i przepis na wegańską wersję gotowy.

Przekonaj się, że Cukiernia bez mleka i jaj z rozwiązaniami Puratos może być prosta, wygodna i szybka, a przede wszystkim pyszna. Twoi klienci i nasza planeta to pokochają.