Cash & Carry

Zmaksymalizuj sprzedaż pieczywa dzięki naszym hurtowym składnikom dla firm typu cash & carry

Chcesz zwiększyć sprzedaż w piekarni i cukierni? Od kremów dekoracyjnych po nadzienia i polewy czekoladowe — mamy wszystko, czego potrzebujesz! Skorzystaj z kompleksowej obsługi, w którym znajdziesz rozwiązania, których potrzebujesz, aby mieć pewność, że zawsze masz surowce potrzebne do sprawnego działania firmy. Zacznij maksymalizować swoją sprzedaż już dziś dzięki naszym hurtowym składnikom do pieczenia dla firm typu cash & carry.

Rozwiązania hurtowe dla Cash & Carry
Ambiante
Roślinny krem do ubijania o wyjątkowej wydajności, doskonały do dekorowania i tynkowania ciast i tortów
Tegral Satin Cream Cake
Mieszanka cukiernicza do produkcji ciasta biszkoptowo-tłuszczowego, gwarantująca wypiek delikatnego ciasta o wyjątkowym smaku.
Cremfil Silk 2.0 Vanilla
Gotowe do użycia, odporne na zapiekanie i zamrażanie nadzienie kremowe. Charakteryzuje się apetycznym kolorem oraz delikatnym smakiem i konsystencją.
Carat Coverflex Magenta
Elastyczna tłuszczowa polewa cukiernicza o malinowym smaku, z delikatną  nutą słodyczy  i o wyjątkowym kolorze magenta, idealne do stosowania jako dekoracja cukiernicza.

ŚWIATOWY

BESTSELLER NUMER 1

Polewa do ubijania z wyjątkowym przekroczeniem, doskonała do dekoracji i pochodzenia roślinnego! Trwałe dekoracje – od przekąsek wielkości kęsa po babeczki, torty okolicznościowe i nie tylko – a wszystko to bez pęknięć.Niezwykle gładka, łatwa do rozprowadzania i łatwa do barwienia. Nieskończone możliwości dekorowania ciast!

SPOJRZENIE W PRZYSZŁOŚĆ: CO JEST TRENDY?

Pozostań w kontakcie ze swoimi klientami i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Chcesz dowiedzieć się więcej o Puratos? Nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie spotkamy się z Tobą i wysłuchamy Twoich życzeń i potrzeb bez żadnych zobowiązań.

Nasi eksperci chętnie wymieniają się pomysłami, doświadczeniami i rozwiązaniami!