Analiza Sensoryczna

Profesjonalna analiza

Chociaż konsumenci zawsze chętnie próbują wyrobów piekarniczych czy cukierniczych, nie zawsze wiedzą, jak ocenić degustowane produkty i opisać swoje doznania smakowe. Pojawiają się także dodatkowe wątpliwości - w jakim stopniu na ich opinie wpływają inne elementy, takie jak miejsce zamieszkania, środowisko społeczne, wcześniejsze doświadczenia z danym sklepem/wyrobem lub też informacje o samych produktach – etykieta, opakowanie czy marka.

Poznanie preferencji konsumentów oraz ich opinii na temat produktów jest zadaniem bardzo trudnym, ale niezwykle istotnym w kontekście naszej współpracy z klientami. Dlatego stworzyliśmy nasze własną Pracownię Analiz Sensorycznych.

Nowe możliwości rozwoju produktów

W Pracowni Analiz Sensorycznych Puratos łączymy precyzyjne narzędzia analityczne z naszym doświadczonym zespołem naukowców w celu zbadania biologicznych i psychologicznych reakcji na smak, teksturę i wygląd testowanych wyrobów. Następnie wyniki są analizowane i udostępniane naszym klientom, aby pomóc im zdecydować, czy proponowane produkty spełniają oczekiwania konsumentów.

Jako niezawodni partnerzy w dziedzinie innowacji z chęcią dzielimy się naszymi metodami analitycznymi i chcemy wspólnie z Tobą pracować nad ich dalszym rozwojem. Naszym klientom oferujemy także profesjonalne szkolenia dla ich pracowników.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak nasza analiza sensoryczna może pomóc Ci rozwijać Twoją firmę, odwiedź zakładkę Kontakty.