Zmaksymalizuj zyski i zminimalizuj straty dzięki produktom i recepturom Puratos

23 sty 2024

W Puratos naszą misją jest wprowadzanie innowacji na rzecz dobra, wykraczających poza tworzenie wyjątkowych produktów dla przemysłu piekarniczego, cukierniczego i czekoladowego.

 Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą piekarnię rzemieślniczą, zarządzasz siecią piekarni, czy nadzorujesz zakład produkcyjny na dużą skalę, zdajemy sobie sprawę z kluczowego znaczenia minimalizacji odpadów przy jednoczesnej maksymalizacji wpływu z produktów piekarniczych. 

W tym dążeniu z dumą prezentujemy szereg innowacyjnych składników i receptur zaprojektowanych w celu ograniczenia marnowania żywności i zwiększenia zysków Twoich wypieków.

Zapoznaj się z naszą ofertą opracowaną w celu zmniejszenia marnotrawstwa w wypiekach i ciastach.

Intens Freshness: wydłuża okres przydatności do spożycia dzięki temu zmniejsza marnotrawstwo 

Kiedy wybierasz Intens Freshness, to nie tylko składnik; To Twoje zobowiązanie do minimalizowania marnotrawstwa żywności i wspierania zrównoważonego rozwoju. Wyróżniając się w dynamicznym świecie produkcji żywności, Intens Freshness wykorzystuje zaawansowaną technologię enzymatyczną.

Ten wyjątkowy składnik wydłuża okres przydatności do spożycia wypieków nawet o dwa tygodnie, skutecznie minimalizując marnowanie żywności. Integrując intensywną świeżość ze swoimi procesami, dokonujesz świadomego wyboru, który sprzyja zrównoważonemu rozwojowi w Twojej firmie. Zapewniamy, że dłuższy okres przydatności do spożycia nigdy nie wpływa na wyjątkowy smak, który definiuje Twoje produkty.

Soft'r Melting CL z czystą etykietą : doskonała tekstura ciasta na dłużej

Soft'r Melting CL wykracza poza zachowanie tekstury chleba; To Twój powód, aby wprowadzać z nami innowacje na dobre. Stworzona specjalnie do zastosowań związanych ze średnim i słodkim pieczywem, Soft'r Melting CL to innowacyjna technologia zaprojektowana w celu utrzymania miękkości i wilgotności chleba przez dłuższy czas. 

To czystsze rozwiązanie etykietowe zapewnia dłuższy okres przydatności do spożycia pieczywa i mniejszy wpływ na środowisko dzięki ograniczeniu marnotrawstwa żywności. To krok w kierunku zrównoważonego rozwoju bez uszczerbku dla smaku, który kochają Twoi klienci.

Acti-Fresh: Jakość, która trwa, odpady, które maleją

Acti-Fresh to nie tylko środek poprawiający jakość ciasta; To krok w kierunku zrównoważonego rozwoju. Wydłużając okres przydatności do spożycia ciast i ciastek, aktywnie minimalizujesz ilość odpadów i przyczyniasz się do bardziej przyjaznej dla środowiska praktyki pieczenia. 

Ta gama polepszaczy do ciast wydłuża okres przydatności do spożycia Twoich kreacji nawet o 30%, zmniejszając ryzyko marnotrawstwa i poprawiając ogólną jakość.

Innowacyjne receptury w trosce o planetę

Chleb Tostowy

Chleb Tostowy

Wprowadź innowacje dzięki naszemu przepisowi na chleb tostowy, aby zmniejszyć ilość odpadów nawet o 50% i cieszyć się trwalszymi tostami. To rozwiązanie jest powodem, dla którego możesz przyczynić się do zrównoważonego przemysłu piekarniczego, dzięki czemu liczy się każdy plasterek.

Francuskie Broszki

Francuskie Broszki

Nasze najnowocześniejsze składniki na nowo definiują brioszki, zmniejszając ilość strat nawet o 50% w porównaniu z tradycyjnymi recepturami. Wybór tej innowacji na dobre pozwala wywrzeć znaczący pozytywny wpływ na środowisko.

Receptury Puratos

Receptury Puratos

Od inspiracji do kreacji. Odkryj nowe pomysły na swój następny przepis.

Mając tak wiele powodów, aby wprowadzać innowacje, zjednoczmy się i wywierajmy pozytywny wpływ na świat. Razem możemy czynić dobro w trosce o planetę.