Dystrybutor

Rozwijajmy się razem

Jako dystrybutor jesteś istotną częścią przemysłu spożywczego. Rozumiemy Twoje cele biznesowe, takie jak powiększanie bazy klientów i wprowadzanie nowych rozwiązań w zakresie składników dla obecnych klientów. Dlatego dążymy do długotrwałego partnerstwa, które wykracza poza oferowanie innowacyjnych rozwiązań produktowych. Również jeśli chodzi o badania i rozwój, marketing czy doradztwo techniczne, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc i zbudować wartościową relację.

Nasze rozwiązania

Składniki najwyższej jakości

Składniki najwyższej jakości

Niezależnie od tego, czy Twoimi klientami są restauracje, rzemieślnicy czy inni profesjonaliści, sami produkujemy wszystkie składniki do piekarni, cukierni i czekolady. Dzięki temu możemy zagwarantować Tobie i Twoim klientom rozwiązania spożywcze najwyższej jakości.

Dostęp do najnowszych informacji

Dostęp do najnowszych informacji

Jako partner w dystrybucji wspieramy Cię za pośrednictwem naszych ekspertów, niezależnie od tego, czy chodzi o sprzedaż, badania i rozwój, marketing, czy cokolwiek innego. Oprócz naszych fachowych porad masz również dostęp do najnowszych informacji o naszej marce, produktach i usługach.

Zoptymalizuj pakowanie

Zoptymalizuj pakowanie

W Puratos możemy doradzić Ci w zakresie najlepszych sposobów pakowania Twoich produktów, mając na uwadze higienę i świeżość produktów, a także wymagania transportowe i komunikację na opakowaniach.

ŚWIATOWY

BESTSELLER NUMER 1

Polewa do ubijania z wyjątkowym przekroczeniem, doskonała do dekoracji i pochodzenia roślinnego! Trwałe dekoracje – od przekąsek wielkości kęsa po babeczki, torty okolicznościowe i nie tylko – a wszystko to bez pęknięć. Niezwykle gładka, łatwa do rozprowadzania i łatwa do barwienia. Nieskończone możliwości dekorowania ciast!

SPOJRZENIE W PRZYSZŁOŚĆ: CO JEST TRENDY?

Pozostań w kontakcie ze swoimi klientami i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Chcesz dowiedzieć się więcej o Puratos? Nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie spotkamy się z Tobą i wysłuchamy Twoich życzeń i potrzeb bez żadnych zobowiązań.

Nasi eksperci chętnie wymieniają się pomysłami, doświadczeniami i rozwiązaniami!