Softgrain Golden 6 CL

13 mar 2019

Nowa kompozycja ziaren i nasion w zakwasie z syropem pszenicznym i miodem

Czerpiąc z najlepszych tradycji piekarnictwa, opracowaliśmy nową kompozycję 6 ziaren i nasion gotowanych w delikatnym zakwasie - Softgrain Golden 6 CL!

Gotowa do użycia kompozycja zawiera pszenicę, owies, siemię lniane, słonecznik, proso oraz nasiona chia moczone w zakwasie z syropem pszennym i miodem. W ten sposób dobrane składniki sprawiają, ze Softgrain Golden 6 CL nadaje wyrobom delikatnie słodkawą nutę smakową, dlatego idealnie sprawdzi się do produkcji zarówno  wyrobów drożdżowych, laminowanych, biszkoptowo-tłuszczowych, kruchych ciasteczek, jak również do ciabatty, bułki, bagietki i chleba.

Dzięki zakwasowi Sapore użytemu do produkcji Softgrain Golden 6 CL nasiona pozostają miękkie po zakończeniu produkcji. Co więcej, ziarna będą powoli uwalniały zawartą w nich wilgoć, dzięki czemu w zupełnie naturalny sposób korzystnie wpłyną na świeżość  wyrobów. 

Softgrain Golden 6 CL jest gotowy do użycia, co umożliwia stworzenie w prosty sposób bogate w wartości odżywcze pieczywo o pogłębionym smaku i intensywnym aromacie. 

Skontaktuj się  ze swoim przedstawicielem Puratos i wypróbuj Softgrain Golden 6 CL.