Dostosuj działalność w czasach COVID-19

W obecnych okolicznościach potrzeby i zachowania konsumentów szybko się zmieniają.

Dotyczy to zwłaszcza zapotrzebowania na żywność. Sytuacja wymaga innego podejścia do zwykłego sposobu prowadzenia działalności gospodarczej. W tym artykule znajdziesz kilka wskazówek, które możesz wziąć pod uwagę mając do czynienia z covid-19.

Dostosuj swoją działalność

Dostosuj godziny otwarcia
Zadbanie o to, by Twój sklep był otwarty, czysty i zaopatrzony, może obecnie być trudnym zadaniem.
Aby zapewnić nieprzerwane działanie, zastanów się nad zmianą godzin otwarcia, aby przeznaczać wystarczającą ilość czasu na podjęcie działań higienicznych, uzupełnienie zapasów i utrzymanie zdrowia członków zespołu. 

Przeanalizuj swój asortyment produktów

Przyjrzyj się dokładnie swojej ofercie produktów, biorąc pod uwagę zmiany zachowań zakupowych klientów od początku epidemii. Sprawdź, jakie zmiany możesz wprowadzić, aby zaspokoić te potrzeby.
Jednocześnie możesz również zograniczyć zakres asortymentu, aby utrzymać swoją ofertę. 

 

 

 

Postaw na otwartą i szczerą komunikację.  

Bądź otwarty i transparentny

Obecny czas jest bardzo niepewny. Możesz pomóc swoim klientom, będąc otwartym i szczerym w swojej komunikacji. Bardziej niż kiedykolwiek konieczne jest postawienie się w sytuacji klientów i zrozumienie, jakiego rodzaju informacji szukają. Możesz myśleć o:

 

Pozostańmy w kontakcie

Upewnij się, że witryna Twojej firmy i strona na Facebooku są regularnie aktualizowane. Jeżeli nie używasz tych kanałów warto rozpocząć choćby z profilem na Facebook'u. Będziesz mógł komunikować się bezpośrednio ze swoimi klientami.

Oczywiście Ty i Twoi pracownicy najlepiej znacie swoich klientów. Wspólnie możecie wygenerować kreatywne pomysły, aby jeszcze bardziej dostosować swoją ofertę w czasach obecnej, wyjątkowej sytuacji.

Więcej informacji o tym, jak Puratos mierzy się z COVID-19

Zgodnie z wytycznymi władz lokalnych na całym świecie, Puratos podjął wszelkie wewnętrzne środki niezbędne do poprawy zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników i partnerów biznesowych, a także do dalszego zapewniania produkcji i dostaw naszych produktów do wszystkich naszych klientów.

Jeśli masz jakieś pytania, odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem Puratos., please odwiedź naszą stronę lub skontaktuj się z nami.