Więcej Czasu, By Rozkoszować Się Życiem

1 lut 2024

Zobowiązania
Zdrowie i dobre samopoczucie
Trendy konsumenckie

W Puratos wierzymy w transformacyjną moc innowacji w żywności dla większego dobra. Nasza misja wykracza poza tworzenie wyjątkowych składników; Chodzi o wprowadzanie innowacji na rzecz dobra — aby przynosić korzyści zdrowiu i dobremu samopoczuciu ludzi, przyczyniać się do lepszej i zdrowszej planety oraz poprawiać jakość życia i działalność naszych cenionych klientów. 

W dynamicznym świecie rzemieślniczego piekarnictwa i produkcji żywności czas jest cennym zasobem. Puratos angażuje się w tworzenie składników, które spełniają najwyższe standardy jakości, a także uwzględniają ideę komfortu. Rozumiemy, że Wy, nasi drodzy klienci, zasługujecie na luksus czasu – aby spędzać go z bliskimi, realizować swoje pasje i cieszyć się życiem.

POZNAJ NASZĄ GAMĘ SKŁADNIKÓW STWORZONYCH Z MYŚLĄ O TWOJEJ WYGODZIE

Polepszacze piekarnicze

Polepszacze do pieczywa Puratos to coś więcej niż tylko składniki uszlachetniające Twoje wypieki – zapewniają bezpieczeństwo i komfort, których potrzebuje każdy piekarz rzemieślniczy i producent żywności. W złożonym procesie produkcji chleba, w którym ważną rolę odgrywają takie czynniki, jak temperatura, wilgotność, różnice w mące i obciążenie pracą, nasze polepszacze do chleba są niezawodnymi sojusznikami.

Nasza bogata oferta polepszaczy i rozwiązań poprawiających jakość mąki odpowiada na wyjątkowe potrzeby profesjonalistów w sektorze świeżego, pakowanego i mrożonego pieczywa. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wszechstronne, kompletne wzmacniacze, czy też wolisz niestandardowe podejście modułowe, będziesz mieć mocny powód, aby wprowadzać innowacje z Puratos i spełniać swoje potrzeby.

Odkryjmy niektóre z najlepiej sprzedających się rozwiązań poprawiających jakość mąki, podkreślając nie tylko ich wyjątkowe właściwości, ale także wygodę, jaką wnoszą do codziennej pracy:

S500 - Absolutna tolerancja raz po raz : Mając stuletnią historię w wypieku chleba, firma Puratos wprowadziła w 1953 roku innowacyjny T500, pierwszy kompletny polepszacz do chleba w postaci pasty. Po udoskonaleniu receptur w 1975 roku wprowadziliśmy na rynek S500, polepszacz proszku dla piekarzy na całym świecie. Unikalna technologia enzymów Antarktyki, która kryje się za S500, zapewnia absolutną tolerancję, zapewniając spójne i wyjątkowe wyniki w każdej partii, pomagając zaoszczędzić cenny czas przy jednoczesnym osiągnięciu doskonałego wyniku.

Soft’r - Tekstura i komfort w tym samym produkcie: Nasze rozwiązania Soft'r, stworzone specjalnie do pakowania pieczywa, wykorzystują innowacyjne technologie enzymów i emulgatorów. Składniki te poprawiają teksturę produktów przez cały okres ich przydatności do spożycia i zmniejszają koszty receptury. Technologia Soft'r Melting tworzy optymalną konsystencję topienia, redukując straty, utrzymując dłużej świeżość chleba. Jako ważny powód do wprowadzenia innowacji w Puratos, rozwiązania te zwiększają jakość i żywotność produktów, a także zapewniają dodatkową wygodę w procesie pieczenia.

Intens -Szybka i elastyczna innowacja: Nasza modułowa gama Intens rewolucjonizuje branżę piekarniczą. Rozwiązania te, oparte na najnowszych badaniach i rozwoju, zwiększają funkcjonalność ciasta i chleba w różnych zastosowaniach, od chleba tostowego, rogalików i wszelkiego rodzaju miękkiego pieczywa. Ta wszechstronność pozwala zaoszczędzić czas na dostosowywanie się do zmieniających się trendów rynkowych i preferencji konsumentów.

Wygodne mieszanki

Dla profesjonalnych piekarzy nie można przecenić znaczenia, jak ważna jest jakość, łatwość obsługi i opłacalność. Mieszanki piekarnicze i cukiernicze Puratos  są tworzone z myślą o tych zasadach, zapewniając bezproblemowe i przyjemne wypieki.

Easy Brioche & Berliner - Wszechstronna innowacja dla każdego piekarza : Mieszanka Easy Brioche & Berliner to innowacja dla rzemieślników, klientów z branży i entuzjastów. Ta skoncentrowana mieszanka piekarnicza wymaga jedynie dodatku wody, drożdży i mąki, co czyni ją niezwykle uniwersalną . Od brioszek po pączki i różne miękkie specjały – ta innowacyjna seria gwarantuje optymalną świeżość, smak i konsystencję w atrakcyjnej cenie.

Mieszanki do ciast Satin - smak i konsystencja zdefiniowane na nowo: Satin, gama najwyższej jakości mieszanek do ciast, to idealny sposób na innowacje w zakresie smaku i tekstury. Od ponad 30 lat Satin wspiera piekarzy i cukierników w dostarczaniu ciast najwyższej jakości. Wszechstronne i łatwe w użyciu mieszanki Satin gwarantują, że nigdy nie pójdziesz na kompromis w sprawie jakości swoich produktów .

Cremaxx- Szybkie i kremowe kremy : Nie musisz rezygnować z jakości na rzecz szybkości, szczególnie jeśli chodzi o kremy. Przedstawiamy Cremaxx, szybki sposób na cudownie gładkie i kremowe kremy, które można przygotować w kilka chwil — wystarczy dodać wodę! Roztwór Cremaxx jest łatwy w użyciu i szybki w przygotowaniu, ale ma także stabilność podczas pieczenia i zamrażania/rozmrażania . Poznaj szeroką gamę zastosowań, od tart i ciastek po eklery i wiedeńskie ciasta, i odkryj mocny smak i konsystencję, jakiej oczekują konsumenci.

GOTOWE ROZWIĄZANIA

Odkryj nowy poziom wygody i doskonałości w swoich kreacjach dzięki gotowym do użycia rozwiązaniom Puratos, starannie opracowanym, aby pomóc Ci zaoszczędzić czas bez utraty jakości.

Puraser - bez wysiłku tradycja nowojorska : Rozkoszuj się prostotą sernika Deli, inspirowanego tradycyjnym nowojorskim przepisem. Gotowa baza sernikowa wzbogacona serkiem śmietankowym o zawartości tłuszczu 30% i jajkami gwarantuje powodzenie każdego sernika przy zachowaniu stałej jakości. Pomiń skomplikowany proces — Sernik Deli jest łatwy w użyciu i piecze się szybko, eliminując potrzebę kąpieli wodnych lub wydłużonego czasu pieczenia . Ciesz się swobodą eksperymentowania i tworzenia własnego sernika, oszczędzając cenny czas, tworząc niepowtarzalne smaki, tekstury i projekty.

Cremfil - Nadzienia kremowe, które pomogą Ci zaoszczędzić czas : Uznawany za szczyt nadzień kremowych, Cremfil oferuje niezwykłą stabilność podczas napełniania, pieczenia i zamrażania, pomagając zaoszczędzić cenny czas w procesie produkcyjnym . To gotowe do użycia nadzienie łączy w sobie doskonałość techniczną ze świetnym smakiem i długim terminem przydatności do spożycia. Cremfil został zaprojektowany z myślą o wydajności w produktach piekarniczych i cukierniczych. Jego niezrównane właściwości techniczne sprawiają, że jest to wszechstronne rozwiązanie, które pomaga zaoszczędzić czas , zapewniając stabilność w różnych zastosowaniach, od wytłaczania po wtryskiwanie i przechowywanie. Ciesz się łatwością stosowania Cremfilu przed i po pieczeniu, przyczyniając się do szybkiej produkcji.

Topfil  - szybkie i energiczne nadzienia owocowe : Gama gotowych do użycia nadzień owocowych Topfil została zaprojektowana tak, aby bez wysiłku dodawać do Twoich kreacji eksplozję naturalnych aromatów owocowych . W zależności od upodobań wybierz nadzienie z kawałkami owoców lub o kremowej konsystencji. Dzięki szerokiej gamie smaków, takich jak jabłko, gruszka, jagoda, truskawka, malina, mango, morela, wiśnia, gujawa i nie tylko, Topfil upraszcza proces twórczy, pomagając zaoszczędzić czas i nadając wypiekom bardziej wyrazisty wygląd .

Carat - szybkie i dekadenckie nadzienia dla każdego piekarza : Carat, nasza oferta nadzień na bazie tłuszczu, oferuje wybór smaków i funkcjonalności, które zaspokoją Twoją kreatywność i pozwolą zaoszczędzić czas . Niezależnie od tego, czy jesteś rzemieślnikiem, czy profesjonalistą z branży, Carat oferuje wygodne rozwiązanie. Od wszechstronności po wyjątkową stabilność pieczenia i łatwą wstrzykiwalność , Carat bez wysiłku podnosi jakość słodkich produktów, dodając odrobinę luksusu bez uszczerbku dla smaku.

Każde innowacyjne rozwiązanie, które oferujemy, niesie ze sobą obietnicę poprawy nie tylko smaku Twoich wyrobów, ale także ogólnej jakości Twojego życia. Oprócz składników Puratos dodaje luksusu czasu Twojemu zawodowi, pozwalając Ci skupić się na tym, co ważne.

Mając tak wiele powodów do innowacji, połączmy siły i wywrzyjmy pozytywny wpływ na świat. Razem możemy czynić dobro i pomagać planecie w rozwoju.