Centrum Kompetencji Cukiernictwa Przemysłowego

Centrum doskonałości

W Puratos jest dla nas oczywiste, że potrzeby klientów przemysłowych bardzo różnią się od potrzeb wytwórców rzemieślniczych, dostawców usług gastronomicznych czy też supermarketów. Właśnie dlatego powstało nasze Centrum Kompetencji Cukiernictwa Przemysłowego (IPCC) oferujące cukierniom przemysłowym w pełni wyposażone linie testowe, przeznaczone do wprowadzania innowacji technologicznych i poprawy efektywności procesów produkcyjnych.

Nasze Centra Kompetencji Cukiernictwa Przemysłowego dostarczają klientom technologie i narzędzia pomocne w rozwijaniu ich działalności cukierniczej.

Badania

Jednym z głównych celów Centrów IPCC jest prowadzenie badań. Zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w dziedzinie cukiernictwa i poświęcamy mnóstwo czasu i energii na przeprowadzanie przełomowych badań dotyczących składników i ich łączenia, procesów oraz technologii, które opracowujemy we współpracy z producentami sprzętu. Klienci, którzy odwiedzą nas w jednym z naszych Centrów IPCC, mogą więc korzystać z eksperckiej wiedzy i doświadczenia specjalistów Puratos.

Rozwój

Głównym celem Centrów IPCC jest współpraca z Tobą - naszym klientem. Pragniemy pomóc Ci opracować koncepty gotowych wyrobów i odkrywać nowe składniki. Wspólnie możemy się także zastanowić nad sposobami optymalizacji Twojej produkcji. Nasze najnowocześniejsze technologie dadzą Ci także możliwość wypróbowania nowych rozwiązań w kontrolowanych warunkach, dzięki czemu będziesz miał szansę przetestować produkty jeszcze przed wprowadzeniem ich do produkcji. 

Szkolenia

TCentra IPCC zapewniają także doskonałe warunki do szkolenia na przemysłowej linii produkcyjnej. Oferujemy szeroki zakres urządzeń pilotażowych w testowym środowisku produkcyjnym, dzięki czemu nasi klienci i partnerzy wyniosą ze szkolenia rzetelną, praktyczną wiedzę.

Wsparcie

Nad sprawnym funkcjonowaniem Centrów IPCC czuwa nasz zespół menedżerów technicznych, specjalistów z działu Badań i Rozwoju oraz doradców, którzy są ekspertami w dziedzinie aplikacji i procesów przemysłowych. Klienci odwiedzający nasze Centra mogą skorzystać z ich rozległej wiedzy i doświadczenia. Eksperci Puratos mogą także odwiedzić pracownie naszych klientów, aby zapewnić im jak najlepszą obsługę i wsparcie techniczne.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszego Centrum Kompetencji Cukiernictwa Przemysłowego, przejdź do zakładki Kontakty

Materiał video

Zobacz film o naszym Centrum