Centrum Kompetencji Piekarnictwa Przemysłowego

Wsparie na skalę przemysłową

Piekarnie przemysłowe i półprzemysłowe na całym świecie stoją przed wyzwaniami, które bardzo różnią się od wyzwań, z którymi mierzą się wytwórcy rzemieślniczy, głównie ze względu na różnice w skali i szybkości produkcji. Aby pomóc naszym klientom przemysłowym radzić sobie z tymi wyzwaniami, stworzyliśmy nasze Centra Kompetencji Piekarnictwa Przemysłowego (IBCC).

Projekt pilotażowy 

Centra IBCC umożliwiają klientom z całego świata dostęp do technologii i narzędzi potrzebnych do opracowywania specyficznych rozwiązań piekarniczych. Dają im także możliwość testowania i analizowania nowych aplikacji, jeszcze przed wprowadzeniem ich do produkcji. W tym celu Centra IBCC posiadają w pełni wyposażone linie testowe, przeznaczone specjalnie do badania innowacji technologicznych i poprawy efektywności procesów.

Rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb

W centrach IBCC lokalne zespoły badaczy i doradców technicznych monitorują pojawiające się trendy konsumenckie w zakresie składników i ich łączenia, procesów i najnowszych technologii. Dzięki temu, nasi klienci otrzymują kompletny zestaw dostosowanych do ich potrzeb rozwiązań i usług. Obejmują one: dostarczanie składników, opracowywanie gotowych wyrobów i receptur, które będą współgrały z używanym przez konkretnego klienta sprzętem i stosowaną przez niego technologią, a także wdrażanie procesu i ocenę produktu.

Centra przeprowadzają również szkolenia z zakresu konkretnych aplikacji oraz technologii wykorzystywanych w przemyśle. Wszystko to po to, by nasi klienci zawsze byli liderami w zakresie innowacyjnych rozwiązań piekarniczych.

Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się ze swoim lokalnym przedstawicielem Puratos.