Centrum Czekolady

Historia czekolady

Naszą pasją jest czekolada – w szczególności jej niepospolite odmiany, pochodzące z różnych zakątków świata i charakteryzujące się doskonałą jakością. Oferujemy całą gamę czekoladowych produktów: czekoladę produkowaną według reguł uczciwego handlu Fair Trade, belgijską czekoladę Belcolade, a także wysokiej jakości prawdziwą czekoladę produkowaną lokalnie. W naszej ofercie znajdują się również polewy i nadzienia do wszelkiego rodzaju aplikacji cukierniczych i piekarniczych. 

Centra doskonalenia

Nasza pasja do smaku czekolady jest jednak znacznie głębsza.

Do dyspozycji naszych klientów są dwa Centra Czekolady, w których skupiamy się wyłącznie na sztuce wytwarzania czekolady. Centra te zlokalizowane są w Wisconsin (USA) i w Brukseli (Belgia). Ich celem jest stworzenie możliwości dzielenia się całą naszą wiedzą w zakresie czekolady i jej produkcji.

W naszych Centrach Czekolady łączymy wiedzę w zakresie smaku i technik produkcyjnych, a także opracowujemy nowe produkty i procesy współpracując z naszymi partnerami i producentami maszyn. Regularnie organizujemy także szkolenia i seminaria, na których będziesz mieć okazję uczyć się od światowych mistrzów cukiernictwa i czekolady.

Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych Centrów Czekolady, przejdź do zakładki Kontakty. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.