Wizja i Misja

W Puratos wiemy, że ludzie na całym świecie coraz bardziej przywiązują wagę do jakości spożywanych przez siebie produktów. W oparciu o obserwację i analizę zachowań konsumentów oraz kierunku rozwoju współczesnego świata, określiliśmy naszą wizję przyszłości, na której opiera się nasza długofalowa strategia działania.

Nasza wizja

Wierzymy, że w przyszłości ludzie będą przywiązywać coraz większą wagę do jakości spożywanych produktów.

Nasza misja

Staramy się być jak najbliżej klientów i konsumentów. Technologie i doświadczenia związane z kulturą jedzenia na całym świecie przekształcamy w nowe możliwości, pomagając naszym klientom osiągać jeszcze większe sukcesy w ich biznesie.

Celem Puratos jest zapewnienie klientom całkowitego spokoju ducha. Dzięki naszej globalnej obecności oraz znajomości różnych kultur możemy stanowić źródło inspiracji do tworzenia nowych, kreatywnych rozwiązań. 

W każdej sytuacji traktujemy naszych klientów jak partnerów. Wspólnie pracujemy nad tym, aby mogli oni zapewnić konsumentom jak najlepsze produkty. W ten sposób realizujemy nasz główny cel – jesteśmy godnym zaufania partnerem w innowacjach.

Zyskanie tego zaufania jest naszym najistotniejszym dążeniem i wymaga spełnienia najwyższych standardów jakości w zakresie produktów i usług, a także poświęcenia każdemu klientowi pełnej uwagi. Nasz sposób działania i wartości, które jako firma wyznajemy, pomagają nam sprostać tym wyzwaniom. 

Nasze logo

Umieściliśmy w naszym logo mitycznego jednorożca reprezentującego etykę i odwagę – wartości szczególnie istotne dla filozofii Puratos.

Nasz sposób działania

Nasz sposób działania w Puratos opiera się na zaufaniu, na którym opiera się wszystko, co robimy.

Czytaj dalej

O Puratos