Puratos jest nastawiony na zapewnienie pracownikom przyjaznego środowiska pracy oraz możliwości rozwoju. Magiczny sposób działania Puratos, polegający na połączeniu nauki i sztuki, a także tradycji i innowacji, pozwoli Ci rozwinąć swoje zdolności.

Puratos jest firmą międzynarodową działającą w ponad 100 krajach i posiadającą ponad 69 spółek. Zatrudniamy ponad 7600 osób na całym świecie, co oznacza 30% wzrost w stosunku do roku 2012.

Zachęcamy naszych pracowników do wzajemnej pomocy i współpracy oraz podejmowania inicjatyw w opracowywaniu nowych konceptów, które zadowolą naszych klientów. 

W jaki sposóbesz rozwinąć swoja magię?

Rozpoczniesz swoją podróż już od pierwszego dnia, kiedy przystąpisz do naszego programu Puratos Welcome Journey. Na początku zostaniesz zaznajomiony z naszą historią, kulturą zrównoważonego rozwoju, podejściem do klienta i konsumenta, a także poznasz nasze produkty. Proces wdrażania się w działanie Puratos odbywa się poprzez spotkania ze współpracownikami oraz interaktywne e-szkolenia.

Przyjazne środowisko

W Puratos jesteśmy głęboko przekonani o sile pracy zespołowej. Dzięki naszym rozbudowanym relacjom zarówno wewnątrz firmy, jak i z innymi podmiotami, możemy dzielić się wiedzą, doświadczeniem i konceptami z naszymi klientami na całym świecie. Współpracujemy z interdyscyplinarnymi zespołami, a także zewnętrznymi partnerami takimi jak nasi klienci (B2B) i konsumenci (B2C).

W Puratos wierzymy w długofalowe plany, a nie szybkie, lecz krótkotrwałe, sukcesy. Oznacza to, że wciąż „inwestujemy w przyszłość”. Potwierdzeniem takiego podejścia jest ponad 77 Centrów Innowacji na całym świecie. Ponadto przekazujemy 2,2% obrotu handlowego na Dział Badań i Rozwoju.

Uniwersytet Puratos - nasz wyjątkowy program

Kolejną innowacją, dowodzącą naszego zaangażowania w proces ciągłego doskonalenia się, jest utworzenie Uniwersytetu Puratos. Jest to program oferujący różnorodne możliwości rozwoju na każdym etapie kariery.

Dostosowany do indywidualnych predyspozycji program Puratos Leadership, pomaga obecnym i przyszłym liderom stać się pełnymi pasji ambasadorami naszej magicznej kultury. 

Aby dowiedzieć się więcej i podjąć pierwszy krok w tej ekscytującej podróży, zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy.